top of page

NEDEN MICHEL SAG JEWELRY?

Sektörde yarım asırlık tecrübeye sahip Mücevher Tasarımcısı Michel Sağ tarafından sektörde temel ihtiyaç olan yarı mamul montür parçaları ve modelleri üretmek üzere kurulan Mega Guld markasına ait ürünleri işleyerek mamul bitmiş ürün olarak satıcılara ve son kullanıcıya ulaştırmak üzere Michel Sağ Jewelry kurulmuştur.

35.000’den fazla parça ve zengin model seçeneğinden tasarladığımız özgün Michel Sağ Jewelry mücevherat ürünlerini web sitemizde bulabilirsiniz.

Michel Sağ Jewelry olarak dilediğiniz Mega Guld montür, cubic zirkon ve altın ürünlerimizi profesyonel ekibimizle 3D modelleme olarak hazırlayıp özel talep ettiğiniz tasarımlara dönüştürerek  sizlere sunmaktayız.

Montür ve cubic zirkon modellerimiz için taş boyları 0.10ct - 3.00ct arası ve yüzükler için her ölçü mevcut olup, altın grubunda ise her modelde 10 boy’a kadar ürün içeriğimizle beraber modellerinizi zenginleştirebilirsiniz.

 

Vermiş olduğunuz siparişlerinizde sizlere hızlı, kaliteli ve temiz işçilik sunuyoruz. 

​​Müşteri Destek Ekibi numaralarından bizimle iletişime geçip siparişlerinizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şirket Gelişim Süreci

1997, Stockholm, SWEDEN

2020, İstanbul, TÜRKİYE

2023 - İstanbul, TÜRKİYE

1970'li yıllarda çalışma hayatına başlayan Michel Sağ, şirketinin temellerini 1997 yılında, Stockholm'de atarak, "MegaGuld MSG AB"yi kurmuştur.

Kurulan bu şirket, ilk önceleri, erkek yüzükleri ve kişiye özel tasarımlar üzerinde yoğunlaşsa da, sonrasında oluşan birikim ile mücevher sektöründeki her detaya uygun üretim yapmaya başlamıştır.

Mücevher tasarım sürecine zincir örme ile başlayıp, erkek yüzük tasarımı ağırlıklı çalışmalarla devam eden Michel Sağ, kuyumculuk sektörünün ileri gelen yarı mamul imalatçısı olarak, 35.000’den fazla yarı mamul ve parça ürün ile mücevher sektöründe faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Mücevher sektörü ile Türkiye’de tanışan Michel Sağ, Türkiye’ye kesin dönüş yaparak, 2020 yılının Ocak ayında "Michel Sag Mücevherat Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ"ni Türkiye şubesi olarak İstanbul’da hizmete açmıştır.

Kuyumculuk sektöründeki köklü geçmişini, teknolojik yenliklerle güncelleyerek tüm ürün çizim ve tasarımlarını 3D modelleme ve baskı merkezi ile demo olarak üretmekte ve daha sonra bu demoların kalıpları çıkarılarak her seferinde yüksek kalite ve standarta sahip işçilik ortaya konmaktadır.

2020 yılının Ocak ayında "Michel Sag Mücevherat Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ olarak İstanbul’da hizmete giren Michel Sag Jewelry  toptan satışlar yanında bireysel müşterilere de hizmet vermek ve Online satış yapmak üzere hazırlıklarına devam etmektedir.

Şirketlerimiz

michelsagjewelry logo
megaguld logo
bottom of page